Secret Room Wrocław - o grze

Od pewnego czasu popularne są gry logiczne, wzorowane na zachodnich grach typu escape – określane polskimi nazwami: pokój zagadek, ucieczka z pokoju, wyjście z pokoju – w których gracz musi rozwiązać logiczne zagadki pozwalające mu na wyjście z jakiegoś pomieszczenia. Często są to gry tematyczne adresowane do osób o konkretnych zainteresowaniach.

Nieco inaczej zaprojektowane są gry escape live. Gry przeniesione w realną rzeczywistość typu exit room, room ecape, escape from basement (ucieczka z piwnicy) etc., w których uczestniczący w grze muszą znaleźć wyjście z pomieszczeń w których ich zamknięto. W zdecydowanej większości przeznaczone są dla dwu-, kilkuosobowych grup graczy. Gracze rozwiązując logiczne łamigłówki i przełamując fizyczne utrudnienia (niemożliwe do zrealizowania przez jedną osobę), w przeciągu określonego czasu powinni znaleźć klucz lub hasło do elektronicznego zamka pozwalające na wyjście z pomieszczenia. Zrealizować cel pomaga zgrany zespół i dobra współpraca w grupie.

Jest to propozycja na spędzenie ciekawego wieczóru we Wrocławiu. Taka wspólna zabawa bez alkoholu poprzedzać może wieczór panieński lub kawalerski. Może to być także mini firmowa impreza integracyjna, Obserwacja zachowania uczestników gry pomaga we wskazaniu osób posiadających naturalne predyspozycje kierowania zespołem. To jest nie do przecenienia.

Zapraszamy!